خدمات شرکت هومان پویا الکتریک


1- گارانتی محصولات


فروش پایان کار نیست، آغاز یک تعهد است.

ضمانت و شرایط گارانتی مطلوب یکی از حقوق مشتریان است که همواره بر آن هستیم که حقوق مشتریان را در این راستا رعایت نمائیم. بر این اساس جهت اطمینان شما تمامی محصولات ما دارای 12 ماه گارانتی طلایی بی قید و شرط می باشند.


گارانتی طلایی شامل:

  • سرویس دستگاه در محل در زمان گارانتی
  • فراهم کردن با کیفیت ترین قطعات یدکی
  • ارائه خدمات گارانتی در کمترین زمان


2- پشتیبانی


تعهد ما در بخش پشتیبانی، ارائه بهترین خدمات برای شماست. لذا همواره پس از فروش محصولات، نمایندگان پشتیبانی ما با مشتریان در تماس خواهند بود تا در صورت نیاز، بهترین خدمات شامل چگونگی نگهداری و کارکرد محصولات جهت افزایش عمر آن و همچنین نکات طلایی در زمینه اپراتوری محصول جهت جوابدهی بهتر را به شما ارائه دهند.

تماس با ما


3- مشاوره خرید

ارائه مشاوره خرید همواره یکی از دغدغه های گروه صنعتی HOPE می باشد. مشاوران فروش ما، با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه تجهیزات پزشکی و فروش، نیاز مشتریان را شناسایی نموده و بهترین محصول پیشنهادی را به جامعه پزشکی معرفی می کنند. برای خرید بهترین دستگاه از ما مشاوره بخواهید.

تماس با ما4- ارتقای دستگاه

یکی از خدماتی که بیشتر مشتریان ما خواستار آن می باشند ارتقای محصولات آنان می باشد. چرا که با کمترین هزینه می توانند دستگاه و یا تجهیز خود را با تکنولوژی روز دنیا هماهنگ کرده و رضایت آنان و بیمارانشان فراهم گردد. لذا جهت ارتقای محصولات خود می توانید هم اکنون با مشاوران فنی ما تماس بگیرد.

تماس با ما

5- مشاوره فنی

مشاوران فنی شرکت HOPE آمادگی دارند تا با در اختیار قرار دادن اطلاعات تخصصی، شما را با بهترین تکنولوژی های روز دنیا آشنا کرده تا بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود انجام دهید. این مشاوره شامل تفاوت بین تکنولوژی های موجود و ارتقای محصولات شما می باشد.کافیست با ما در تماس باشید.

تماس با ما


6- تعمیر دستگاها


با توجه با اینکه محصولات پزشکی دارای به روزترین تکنولوژی های دنیا می باشند، تعمیرات این محصولات نیازمند تجربه، علم و تجهیزات خاص می باشد. بخش فنی گروه صنعتی HOPE با در اختیار داشتن مهندسان زبده تعمیرات تجهیزات زیبایی پزشکی را در کمترین زمان و هزینه انجام می دهند.

تماس با ما7- آموزش کار با دستگاه


با توجه به اینکه کار کرد با دستگاه زیبایی پزشکی مانند لیزر موهای زائد جهت جوابدهی بهتر نیاز به آموزش تخصصی دارد، این آموزش به خریداران محصولات ما به صورت رایگان ارائه خواهد شد.


این آموزش برای دستگاه های لیزر موهای زائد شامل:

  • مقدمه ای بر فیزیک نور و لیزر
  • تفاوت بین دستگاه های موجود
  • مقدمه ای بر نحوه از بین رفتن موهای زائد از دید پزشکی
  • آشنایی با انواع پوست و رنگ مو برای حذف موهای زائد
  • نحوه کارکرد با دستگاه

تماس با ما


8- مطالب آموزشی و مقالات به روز دنیا


مشاوران پزشکی ما همواره با رصد کردن مقالات روز دنیا، اطلاعات به روز را در اختیار ما قرار می دهند. این اطلاعات در جهت ارتقای محصولات و کاربری دستگاه می باشند. ما با آگاه کردن شما از این اطلاعات سعی بر آن داریم تا بتوانید بهترین جوابدهی را برای بیماران خود داشته باشید.

تماس با ما